Ohledně srazu:

  • začíná se v 8:30
  • konec po odjezdu posledního z vás.. nejpozději v osm večer ... neukecám Reitu aby tam tvrdla déle (já tam můžu tvrdnou jak dliho chci, babička bude stejně spát jak mrtvej brouk, ale mám strach ze tmy O.o)
  • pokud ujede vlak a jiný nepojede je možnost přespat
  • vezměte si něco teplého, je tu sníh a v sobotu má být pod sedm stupňů celsia (hlavně Reita)
  • počítá se s: Scope, Ludwig, Ayumi, Simuš
  • možná: Erika
  • plán: Vaňkovka, Olympie, čajovna a jídlo! *už teď má hlad* ZOO se zamítá *přejede všechny vražedným pohledem* zabiju toho, kdo to navrhne a schválí xD. *myslí si, že stejně ještě v Brně vymyslí spoustu dalších možností jak se zabavit*
  • pokud se vám kůli počasý zpozdí vlak, tak nevadí.... *úsměv*
aneb poslední info.. jinak dnes *čtvrtek* je poslední den kdy je mě možné zastihnout, před srazem to jinak nebude možné *úsměv* budu chrupkat u babičky a válet se ve vaně... xD


Soumrak

4. září 2009 v 12:31 | Vincento
Píše se rok 5 321.
Jaderné zbraně třetí světové války, jenž nastala v důsledku světové krize roku 2012, změnily planetu k nepoznání. Přestože ony roky jsou pro nás již vzdálenou minulostí, doléhají na nás se stejně drtivou silou, jako na nespočet generací přeživších před námi.


Svět již dávno není rozdělen na státy, či federace, zbyla jediná pevnina o níž bojují v Nekonečné Válce dva klany zmutovaných potomků lidstva, Laruku a Säpä, mezi nimiž stojíme my, zabijáci, které si ta či ona strana najímá, aby zlikvidovala onoho člena té a té organizace.
Svět ve kterém žijeme je složitý a v mnoha ohledech bolestiví. Nejsou zásoby jídla ani pitné vody, vše je zničeno odpady, jedovatými látkami, či radioaktivitou, s jejíž přítomností se učíme žít.
Ne, my nežijeme, my přežíváme.
A občas se nám nedaří ani to. Jediné, co vás tu udrží na životě jsou schopnosti, jenž máte, které se naučíte, jež dostanete ve školách, má-li vaše rodina dost peněz, aby vás na hodiny posílala.
Já to štěstí měl, ale víc než štěstí je vše v mém životě prokletí. Kéž je mi útěchou, že tato existence již brzo skončí¨a pak.. přijde prázdnota. Nemáme víru, jenž by nás vedla, či božstva, jimž bychom se klaněli. Máme jen sebe a neustálý strach ze smrti.
Postupem času se však ten strach přemění v touhu, touhu uniknout skrz smrt z pekla zde na zemi. Už se nebojíte, že vstoupíte do horšího z pekel, ono už to ani nejde.
Víte, jakmile se přestanete bát smrti a bolesti, nebojíte se už ničeho. Co může být horší?
Zabijáci jako já mívají několik zásad, které neporušují, co se vztahů týče.
1. Pokud máš nějakou rodinu, zabij ji
2. Pokud někoho miluješ, zabij ho
3. Pokud na to nemáš, zabij se sám
Trestem za porušení jakéhokoliv z těchto pravidel je utrpení a smrt. Tvá, tvých milovaných, tvé lásky… v tomto světě není dobré se zamilovat.
Občas si říkám, že jakkoliv je tato planeta nehostinná, či jakkoliv si na ni stěžujeme, je naším domovem a je jen naší chybou, jak jsme si ji znetvořili. Je stvořena z chyb našich předků, z těch, jenž tu byli tři tisíce let před námi.
Žijeme lepší život než ti před třemi tisíci lety? Myslím, že v mnoha ohledech ano.
Ale posuďte sami…

KAPITOLY

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 muslim wedding dresses muslim wedding dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 11:31 | Reagovat

I just found this website recently when a good friend recommended it to me. I've been an avid reader ever since.
http://www.movedress.com/cathedral-wedding-dress-wedding-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama