Ohledně srazu:

  • začíná se v 8:30
  • konec po odjezdu posledního z vás.. nejpozději v osm večer ... neukecám Reitu aby tam tvrdla déle (já tam můžu tvrdnou jak dliho chci, babička bude stejně spát jak mrtvej brouk, ale mám strach ze tmy O.o)
  • pokud ujede vlak a jiný nepojede je možnost přespat
  • vezměte si něco teplého, je tu sníh a v sobotu má být pod sedm stupňů celsia (hlavně Reita)
  • počítá se s: Scope, Ludwig, Ayumi, Simuš
  • možná: Erika
  • plán: Vaňkovka, Olympie, čajovna a jídlo! *už teď má hlad* ZOO se zamítá *přejede všechny vražedným pohledem* zabiju toho, kdo to navrhne a schválí xD. *myslí si, že stejně ještě v Brně vymyslí spoustu dalších možností jak se zabavit*
  • pokud se vám kůli počasý zpozdí vlak, tak nevadí.... *úsměv*
aneb poslední info.. jinak dnes *čtvrtek* je poslední den kdy je mě možné zastihnout, před srazem to jinak nebude možné *úsměv* budu chrupkat u babičky a válet se ve vaně... xD


Vol.003

30. září 2009 v 11:51 | Vincento |  Vincento
Neřekli by jste, jak je povzbuzující taková vycházka (včera) v 9 večer, kdy chodíte po opuštěných, ztemnělých ulicích, připadáte si jako upír na číhané a v srdci vás hřeje vědomí, že vám bylo odpuštěno. Pak si i z plna hrdla zazpíváte Miyaviho, a je vám jedno, kdo se na vás kouká.

Tak přesně takto jsem se cítil já. Opojně, spokojeně, a i přes okolní studenou teplotu vzduchu, mi bylo teplo. Tančil jsem na kachličkách, mezi drobnými kalužemi vody a křičel z plna hrdla: Itoshi Hito.
Ach, dosti již o mě, nebo ne.
A otcem jsme stále na válečné stezce, tentokrát se měříme nenávistnými pohledy u večeře, kterou vždy v poledne uklohním v očekávání, že třeba donde na oběd.. pak v sedm stávám z vyhřáté (rozuměj, u nás v baráku je 13 stupňů) postýlky a jdu mu ohřát večeři, protože už není schopen se hnout. Mezitím zametu, utřu prach, dvakrát denně umeju nádobí a jako služka pobíhám po baráku a vařím kafe… ne nestěžuji si, jen ten stereotyp je ubíjející.
Inu, z toho plyne ještě jedna věc. Vyhnali mě od Báby, takže trůním doma, bez PC a tím pádem nemohu psát povídky - samo, snažím se, ale jde to dře to. Navíc učitelé jsou horší než sršni.. zlatý, svatý prvák… nebo základka xD.
Ježda.. ani na japonštinu sem se nekoukl, za ten měsíc. Tak s tímhle se na tu vejšku nedostanu.. nu ukecám matku na tetování, s Reitou pujdu na pearcing do rtu, koupím si new rifle a jdu zas fotříka prudit…

K dílům: dopísal jsem soutěžní povídku, ze Soumraku mám asi 5 odstavečků, fanfic s Kamijem, Satsukim a Ryouem se pomalu tvoří a já… asi jdu spát

Ke srazu: Pojede Scope, jinak Reita sehnala někoho, kdo nás provede po památkách, má někdo zájem??? A ano, pokud nechcete přijít v japonském stylu, můžete v normálním.. já taky jedu v riflích *i když bych si moh vzít šatičky* a mikině.. No Problem!

Nu tak to dnes z infa bude asi všechno....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Scope Scope | 30. září 2009 v 15:15 | Reagovat

Itoshii? *tichý smích*
Pokud procházka nebude moc dlouhá, památky budou fajn... ale záleží na zbytku lidí a počasí.
JPN sem neviděla ani nepamatuju (i když je rpavda, že já toho moc nepamatuji). A jak znáš můj šatník, žádný JPN street style kousky nevedu. Jeansy jsou pohodlné taky.
Bwt - počítej že ozdůbky chci vysvětlit!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama